פופקורן הוא ללא ספק טעים, אך גם מסייע להרזיה וכמובן שעדיף על כל חטיף או ממתק אחר מבחינה בריאותית מכיוון שבכוס פופקרן יש רק 31 קלוריות שמורכבות משומן, חלבונים ובעיקר פחמימות.

המקרה המוכר ביותר בו פוקפורן סייע להרזיה הוא המקרה של הכוכבת מדונה, שבצעירותה  היתה חסרת אמצעים ונהגה לאכול רק פופקורן. מדונה גילתה עד כמה מסייע הפופקורן הטעים והזול להרזיה והבינה שמדובר בדיאטה של ממש. היא צרכה פופקורן כארוחת בוקר, פופקורן לצהריים ופופקורן כארוחת ערב ורזתה המון ואופן מהיר. אחריה מפורסמים רבים ואנשים בכל רחבי העולם החלו להשתמש בפופקורן לצורכי דיאטה והמאכל האהוב הפך מחטיף לתפריט של ממש.

הרזיה מאכילת פופקורן

 חשוב לדעת שכדי שפופקורן ייסיע בהרזיה יש לאכול רק אותו ומומלץ לשתות איתו כ-10 כוסות מים ביום, תה צמחים בלי תוספות של סוכר וסודה אם אוהבים. כדאי להימנע מלשתות את המשקאות הממותקים או המוגזים למניהם כדי לסייע לדיאטה להצליח. בנוסף, יש להקפיד על פעילות גופנית, לטובת המטרה ובכלל.

מומלץ להתעמל מינימום 30 דקות ביום ועד כמה שאפשר. חשוב יותר לדעת שדיאטה כזו נחשבת לפחות מומלצת וכמובן שאין להמשיך לתקופת זמן ארוכה, התפריט בכזו דיאטה מורכב ממזון אחד בלבד ואינו מספק את כל מה שחיוני לגופנו. בגלל שמדובר בדיאטה בה מרזים במהירות רבה כל כך ושלא ממלאת את כל הצרכים של גופנו, יש להוסיף לתפריט מינרלים וויטמינים וכדאי להתייעץ על כך עם גורם מוסמך.

אחרי כשבוע יגיעו תוצאותהרזיהלהן חיכינו ולא כדאי להמשיך או להתמיד בדיאטה יותר מזמן זה גם בגלל שאחרי שבוע התפריט ישעמם ולא כדאי שימאס מהפופקורן הטעים, אך בעיקר כדי לא להזיק לבריאות ולשמור על הגוף. זיכרו, הרזיה זה לא הכל בחיים. דיאטה לזמן ממושך יותר מורכבת מהמון מזונות ותורמת גם היא להרזיה, אומנם לא במהירות הבזק של דיאטת פופקורן, אך היא עדיפה וחיונית הרבה יותר. על כל מי שצריך דיאטה כדאי ועדיף להתייעץ עם המומחים בתחום, כדי לא להזיק לעצמו וכדי לשנות את הרגלי האכילה שלו לזמן ממושך ולא לתקופת זמן מוגבלת, כי זוהי המטרה העיקרית של דיאטה נכונה.

לסיכום

כל תפריט המורכב ממזון אחד בלבד אינו מומלץ כלל, לא חשוב עד כמה הוא בריא או טעים. תפריט כזה מהר מאוד מאוס ומשעמם, מגביל ולא מועיל לגופנו. פופקורן הוא גם טעים וגם בריא, לכן כדאי ואף רצוי לאכול אותו במקום כל אותם חטיפים ומתוקים הידועים כמשמינים ומלאי שומן רווי, אך כדאי להימנע מלאכול רק אותו. כדי להרזות יש לפנות לאיש מקצוע שיתאים את התפריט שלכם רק לכם כי התזונה שלנו מבוססת על תפריט שמשתנה מאדם לאדם בהתאם לגילו, משקלו, מצבו הבריאותי ועוד.  

מתכונים אחרונים